Darmowa wysyłka

wozstrazacki
W kategorii "Miarki Wzrostu" znajdują się naprawdę niezwykłe, oryginalne i autorskie projekty, których nie spotkamy w żadnym innym miejscu!
Stanowią one obowiązkowe wyposażenie pokoju dziecka, ponieważ każdy główny wzór został dodatkowo uzupełniony o specjalną miarkę i znaczniki, pozwalające na wykonywanie systematycznych pomiarów, a następnie zapisywanie widocznych postępów.
Radość z rosnących "jak na drożdżach" pociech oraz możliwość czynnego uczestniczenia w tym procesie to w końcu jeden z najwspanialszych etapów rodzicielstwa. Co więcej, wybór głównych elementów naklejek nie był przypadkowy! Wszystkie dostępne zwierzątka i pozostałe kształty związane są z wysokością oraz symboliką wzrostu, co czyni z naszych ozdób jeszcze atrakcyjniejszą i bardziej pomysłową dekorację na ścianę! Ogromna różnorodność form i kolorów, sprawiają że miarki wzrostu szybko przypadną go gustu zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Możemy umieścić je także w szkolnych lub przedszkolnych salach, gdzie doskonale spełnią swoją funkcję. Naklejki miarki wzrostu to zdecydowanie jeden z ciekawszych sposobów na w 100% nieszablonowy, kolorowy i modny wystrój wnętrz. Już teraz mogą one znaleźć się w Twoim domu!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl