Darmowa wysyłka

ulica
W dziecięcej kategorii "Naklejki podłogowe" przygotowaliśmy dla wszystkich rodzin coś wyjątkowego i absolutnie unikatowego! Tym razem trochę na ścianę zamieniamy na trochę na podłogę!
Są to nasze naklejki podłogowe, które nie tylko w atrakcyjny sposób udekorują wnętrze pokoju dziecka, ale staną się także miejscem doskonałej zabawy z rodzicami lub kolegami i koleżankami. Ich plansze przedstawiające m.in. miasta wraz z ulicami, lotniska, kolej oraz grę w klasy sprawią, że każde dziecko da się ponieść swojej wyobraźni, kreując postacie, sytuacje, a także historie, które będą rozgrywać się właśnie na podłogowych naklejkach!
Każdą z nich możemy wykorzystać w przeróżnych odsłonach, a także zamontować zgodnie z naszymi upodobaniami. Do produkcji każdej z ozdób użyty został wysokiej jakości i wytrzymałości materiał, co jest gwarancją ich trwałości oraz możliwości w pełni bezpiecznego użytkowania w doskonałym stanie przez długie lata. Naklejki na podłogę w kilka chwil przemienią dziecięcy pokój w salę zabaw, której Twój smyk nie będzie chciał opuszczać!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl