Do darmowej dostawy: 199,00 zł
do kasy suma: 0,00 zł

Darmowa wysyłka

Słoń Safari

Gotowi na przygodę? Odległą, dziką i ekscytującą? Wprost na gorącą i zamieszkałą przez znane gatunki zwierząt sawannę!

Podczas naszej wyprawy safari spotkamy m.in. lwy, zebry, strusie, nosorożce, czy słonie. Przygotowane do tego, aby już od teraz na trochę wprowadzić się do pokoju Twojego dziecka! Zarówno w formie naklejek, jak i plakatów na ścianę.

Nasza kolekcja SAFARI to wymarzona dekoracja na ścianę dla wszystkich mniejszych i większych podróżników, miłośników przygód, wrażeń, a także dzikich zwierząt. Ukazuje głównych przedstawicieli tego zakątka świata w wyjątkowo realistycznych, majestatycznych formach. Wyglądają dokładnie tak, jak osobniki do tej pory oglądane jedynie w filmach i książkach.

Naklejki i plakaty SAFARI zadbają o nietuzinkowy wystrój każdego pokoju. Wprowadzą do środka egzotyczną atmosferę, zachęcającą do odległych podróży i poznawania stosunkowo mało znanych, odległych obszarów na mapie świata.

Towarzystwo dzikich zwierząt doda każdemu dziecku odwagi i pewności siebie. Pozwoli poczuć się bezpiecznie, a przy tym wzbudzi w nim ciekawość prawdziwego podróżnika i zmobilizuje do wielu aktywności!

Safari

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl