Do darmowej dostawy: 199,00 zł
do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

1. PRZELEW TRADYCYJNY

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Dane do przelewu:

WRW PRODUCTIONS
Paweł Wyrwa
72 1050 1025 1000 0092 2696 4519

 

W przypadku wybrania formy płatności przelewem bankowym, oczekujemy na zapłatę przez 7 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia. 
Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania rachunku bankowego naszego sklepu.

Nieopłacone w w/w terminie zamówienia zostaną uznane za nieważne i anulowane, chyba że nasze indywidualne ustalenia stanowią inaczej.

 

2. POBRANIE

Zapłata gotówką przy odbiorze zamówienia.

Usługa ta jest dodatkowo płatna i zawiera się w kosztach transportu. 
Przy odbiorze przesyłki zostaniecie poproszeni o uregulowanie płatności gotówką.

 

3. PRZELEW NATYCHMIASTOWY ZA POŚREDNICTWEM PŁATNOŚCI SHOPER

Płatność za pośrednictwem seriwsu Shoper Powered by Blue Media - serwis Shoper pozwala dokonać bezpiecznej płatności przelewem z większości polskich banków, jak również kartą kredytową.

Pałatności Shoper to system szybkiej płatności przez Internet, dzięki któremu wysyłka towaru następuje niezwłocznie po dokonaniu transakcji, tak samo szybko jak w przypadku płatności za pobraniem.

Po zatwierdzeniu zamówienia w sklepie należy wybrać formę płatności.
Wybierz kartę płatniczą Visa lub MasterCard (w przypadku płacenia kartą płatniczą) albo BANK (w przypadku przelewu), z którego dokonasz wpłaty. Spowoduje to przekierowanie do strony logowania tego BANKU. Po zalogowaniu się na konto wyświetli się wypełniony formularz przelewu na rachunek firmy Shoper. Należy dokonać płatności poprzez zatwierdzenie tego formularza. BANK potwierdzi wówczas dokonanie transakcji dzięki czemu będziemy mogli od razu wysłać do Ciebie zamówione produkty.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za trasakcję dokonaną kartą płatniczą dokonamy zwrotu na rachunek bankowy przypisany do tej karty.

Podmiotem świadczącym usługę płatności online jest Blue Media S.A.

Płatności Shoper

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl